top of page

Binghatti Hills

Arjan

0

1

1

46,8 m²

$ 232,191

1

70 m²

$ 337,732

Q2 2026

Übergabe

70/30

Zahlungsplan

20%

Anzahlung

ÜBER DAS PROJEKT

Bu konut kompleksi gerçekten de göçmenler için bir fırsattır, çünkü lüks bir yaşam tarzı, modern olanaklar ve diğer tesisler sunmaktadır. Bu gösterişli gelişim, her köşesinde deneyimleyebileceğiniz lüks özelliklerle mükemmel bir şekilde belirlenmiştir. Ayrıca, Dubai Science Park'taki Binghatti Hills, sakinlerine gönüllerince dinlenebilecekleri geniş bir eğlence imkanı sunmaktadır.

Dubai Science Park'taki Binghatti Hills, Dubai'nin tüm önemli bölgeleriyle bağlantıda kalmanızı sağlar. Umm Suqeim Yolu üzerinden sorunsuz bir ulaşım ağına sahip olursunuz. Ayrıca, tüm sosyal ve kentsel olanaklar kısa bir sürüş mesafesindedir. Okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar ve diğer olanaklar hemen yakındadır.

Dubai Uluslararası Havalimanı da buradan kolayca ulaşılabilir. Dubai Science Park, Downtown Dubai ve JVC'ye sınır komşusudur, bu sayede oradaki olanakları da keşfedebilirsiniz.

AUSSTATTUNG

Innen- und Außenfitnessstudio • Infinity-Pool • Kinderspielplatz • Üppige grüne Gärten • Yogazone

LAGE

BESCHREIBUNG

Binghatti Hills'in Dubai Science Park'taki dinlenme alanında rahatlayın, burada her türlü boş zaman etkinliği sizin için düşünülmüştür! Burada, sakinlere sayısız dinlenme imkanı sunulduğu için tamamen yeni ve coşkulu bir his yaşatılmaktadır. Bunlar arasında havuz, spor salonu, barbekü alanı, otopark ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bu prestijli proje beklentileri aşarak modern olanaklarla dolu, gurur duyulacak bir mülkiyet fırsatı sunmaktadır. Binghatti Hills'in uygun konumu sayesinde, Umm Suqeim Yolu üzerinden ana bölgelere kolayca ulaşılabilir ve okullar, hastaneler ve alışveriş merkezleri gibi önemli tesisler sadece kısa bir sürüş mesafesindedir. Dubai Uluslararası Havalimanı'na ve Downtown Dubai ile JVC gibi komşu bölgelere yakınlığı da çekiciliğini artırmakta ve konforlu ve lüks bir yaşam tarzı vaat etmektedir.

ENTFERNUNGEN

10 dk. Dubai Hills • 15 dk. Palm Jumeirah • 20 dk. Dubai Downtown • 25 dk. Dubai Havalimanı

20.jpg

ZAHLUNGSPLAN

10% Anzahlung • 40% Während der Bauphase • 50% Bei Übergabe

WEITERE PROJEKTE

Beverly Residence 2 02.jpg

€204,160

Beverly Residence 2

Jumeirah Village Circle

Terrazzo 3.jpg

€234,344

Terrazzo

Arjan

Pool.jpg

Kontakt

Didem Office Portrait.jpg

Didem Temur

Deutsche Immobilienmaklerin

© Tribeca Real Estate

bottom of page