top of page

Greenside Residence

Dubai Hills Estate

1

2

1

69 m²

$ 421,200

2

101 m²

$ 607,500

Q3 2027

Teslim Tarihi

90/10

Ödeme Planı

10%

Peşinat

PROJE HAKKINDA

Greenside Residence, Dubai Hills Estate'in yeşil alanları ve açık alanlarının huzuruna gömülü modern kentsel lüks sunar. Dubai Hills Golf Sahası ve çevresindeki alçak yerleşim yerlerine bakan nefes kesici manzaraları ile deneyiminize banliyö mutluluğu katar.

Greenside Residence'e varış, diğer mahalle gelişimlerinden farklıdır. Bu geniş golf sahası sığınağı, tüm misafirlerini lüks bir lobi, klasik modern iç mekanlara sahip stil sahibi bir sakinler salonu ve son teknoloji yükseltilmiş bir podium dahil olmak üzere tesislerini kullanmaya davet eder.

Bir etkinlik çim alanı ve barbekü alanı, küçük sosyal toplantılar için mükemmel bir ortam sunar. Bu sıcak ve davetkar atmosferde sadece rahatlamakla kalmaz, aynı zamanda etrafınızdaki muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Yaşam tarzı ihtiyaçları ve istekleri için ustalıkla tasarlanan Greenside Residence, sizin ve aileniz için olağanüstü deneyimler sunmayı amaçlamaktadır.

Bir ila üç yatak odalı lüks dairelerden oluşan birim tipleri seçeneği, zemin kat daireler dahil olmak üzere, Greenside Residence, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyan bir düzen sunar. Burada, zahmetsiz rahatlama sunan özenle tasarlanmış alanlar keşfedeceksiniz. Ayrıca, Greenside Residence, panoramik manzaraları optimize eden ve çevresiyle nahtsız bir şekilde bütünleşen şık ve dikkate değer derecede uyarlanabilir mekansal düzenlemeleriyle modern yaşamı somutlaştırır.

Greenside Residence'ta, yeşil alanlarla dolu komşuluk ortamlarının tadını çıkaracaksınız. Dubai Hills Golf Sahası ve çekici alçak yerleşim yerlerine bakan panoramik manzaralarla büyüleyici manzara terasını keşfedin. Ayrıca, sakinler, muhteşem manzaraların keyfini çıkarmak ve rahatlamak için özel olarak tasarlanmış düşünceli topluluk alanlarında dinlenebilirler.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Peyzajlı Podium Güvertesi • Sonsuzluk Havuzu ve Havuz • Çocuk Oyun Alanı • Fitness Merkezi • Çatı Salonu • Spor Sahaları

KONUM

KONUM HAKKINDA

Dubai Hills Estate, Dubai'nin kalbinde yer alan ünlü bir master planlı topluluktur ve lüks yaşam ve modern tasarımı ile bilinir. Emaar Properties ve Meraas Holding tarafından geliştirilen bu topluluk, bir 18 delikli şampiyona golf sahasına, alışveriş ve eğlence için Dubai Hills Mall'a ve dinlenmek için Central Park'a sahiptir. Topluluk, sürdürülebilirliğe önem verir ve Dubai'nin önemli bölgelerine kolay erişim sağlar, bu da onu kentsel ve doğal yaşamın karışımını arayanlar için arzu edilen bir yer haline getirir.

YAKIN KONUMLAR

10 dk. Palm Jumeirah • 17 dk. Dubai Downtown • 24 dk. Dubai Havalimanı

20.jpg

ÖDEME PLANI 

%10 Peşinat • %70 İnşaat Aşamasında • %10 Teslimde

DİĞER PROJELER

Beverly Residence 2 02.jpg

$ 520,344

The Water Way

Meydan

Terrazzo 3.jpg

$ 290,136

Terrazzo Residences

Arjan

Pool.jpg

İLETİŞİME GEÇ

Didem Office Portrait.jpg

Didem Temur

Dubai Yatırım Uzmanı

© Tribeca Real Estate

bottom of page