top of page

Kensington Waters

Sobha Hartland

1

2

2

77 m²

$ 526,994

3

110 m²

$ 702,764

Q1 2025

Teslim Tarihi

50/50

Ödeme Planı

15%

Peşinat

PROJE HAKKINDA

Hızla değişen dünyada, her yeni gün yeni maceralar getirirken, Kensington Waters tatmin edici, modern ve dolu dolu bir yaşam için mükemmel bir ortam sunuyor. Gelişim, suyun doğal unsurlarından ilham alarak sağlık, zindelik ve mutluluğu simgeliyor ve hareketli bir şehrin kalbinde bir güzellik vahası sunuyor. Binanın aydınlatması, dikey cephe elemanlarını vurgulayarak, binanın tacını sıcak bir ışıkla kaplıyor ve zarafet ve incelikle öne çıkıyor.

Kensington Waters, sakinlerine ve misafirlerine otel benzeri bir karşılama alanı ile unutulmaz bir ilk izlenim bırakarak sıcak bir karşılama atmosferi sunuyor ve gelecek deneyimler için tonu belirliyor.

Kensington Waters, yüksek tavanlar ve belirgin bir lounge tarzı ile tasarlanmış iki şık ve zarif lobiye ev sahipliği yapıyor. Resepsiyon alanı yeterli çalışma ve dinlenme olanakları sunuyor. Cam bloklarla çevrili olan bu alan, aşağıya dökülen ışığın lobide akan su illüzyonu yaratmasını sağlıyor. Doğal mavi mermerle kaplanmış resepsiyon tezgahı ve zemin döşemesinde kullanılan nehir taşı porselen kaplama, suyun canlılığını yansıtıyor.

Donanım ve Malzemeler
Büyük pencereler, bol doğal ışık, yüksek tavanlar, ferah renk paleti ve özel zemin kaplamaları ile yatak odasında her öğe, dinlenmek ve günlük iş hayatından uzaklaşmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, geçiş dolapları maksimum depolama alanı sağlamak üzere tasarlanmış olup, tavana kadar uzanan bir ayna ve sıcak gri ahşap laminatla donatılmıştır.

Mutfak ve Ekipmanlar
Daireler, en konforlu deneyim için tamamen donatılmış olup, modern, son derece işlevsel ve estetik açıdan hoş olan özel tasarım mutfak alanlarına sahiptir. Tavan yüksekliğindeki dolaplar, kiler veya tabak, cihaz, çekmece gibi eşyaların saklanması için kullanılabilir. Dayanıklı kuvars tezgahlar, LED aydınlatma ve porselen fayans döşemeler ile her öğe pratiklik, estetik ve sağlığı yansıtır. Dayanıklı kuvars tezgahlar geri dönüştürülmüş hammaddelerden yapılmıştır. Mutfak, hızlı bir sabah atıştırmalığı veya sevdiklerinizle rahat bir akşam yemeği için yeterli alan sağlayan zarif tasarımlı bir kahvaltı barı içerir.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Yüzme Havuzu • Spor Salonu • Perakende Mağazaları • Aile Dostu Topluluk • Konut Lobisi

KONUM

KONUM HAKKINDA

8 milyon metrekarelik alanda yer alan, su kenarında konumlanmış lüks daireler, villalar ve şehir evlerinden oluşan Sobha Hartland Dubai'de ilham verici bir yaşam deneyimi yaşayın.

Sobha Hartland, lüks dubleks daireler, villalar, apartmanlar ve sıra evlerden oluşan bir yerleşim alanıdır. Ana plan, Hartland Alışveriş Merkezi, iki uluslararası okul, geniş yeşil alanlar, açık hava tesisleri ve birçok kafe ve restoranı içermektedir.

Topluluk, Downtown Dubai'ye yakın olduğu için, sakinler çeşitli yaşam tarzı olanaklarından faydalanabilirler. Sobha Hartland, MBR City'ye kısa bir sürüş mesafesinde modern fitness merkezleri, sağlık kulüpleri, spa'lar ve alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. Ayrıca, bölgede birçok saygın okul bulunduğundan, ebeveynler endişelenmek zorunda kalmazlar.

Kapalı topluluk, sakinlerine güvenli ve korunaklı bir ortam sunar. Eğitimden sağlığa, fitness ve eğlence olanaklarına kadar temel yaşam tarzı gereksinimleri kolayca erişilebilir. Ayrıca, Sobha Hartland evcil hayvan dostudur.

YAKIN KONUMLAR

10 dk. Dubai Hills • 20 dk. Palm Jumeirah • 25 dk. Dubai Downtown • 30 dk. Dubai Havalimanı

20.jpg

ÖDEME PLANI 

%15 Peşinat • %35 İnşaat Aşamasında • %50 Teslimde

DİĞER PROJELER

Beverly Residence 2 02.jpg

$ 520,344

The Water Way

Meydan

Terrazzo 3.jpg

$ 290,136

Terrazzo Residences

Arjan

Pool.jpg

İLETİŞİME GEÇ

Didem Office Portrait.jpg

Didem Temur

Dubai Yatırım Uzmanı

© Tribeca Real Estate

bottom of page