top of page

Binghatti Hills

Arjan

0

1

1

46,8 m²

$ 232,191

1

70 m²

$ 337,732

Q2 2026

Teslim

70/30

Ödeme Planı

20%

Peşinat

PROJE HAKKINDA

Bu konut kompleksi gerçekten de göçmenler için bir fırsattır, çünkü lüks bir yaşam tarzı, modern olanaklar ve diğer tesisler sunmaktadır. Bu gösterişli gelişim, her köşesinde deneyimleyebileceğiniz lüks özelliklerle mükemmel bir şekilde belirlenmiştir. Ayrıca, Dubai Science Park'taki Binghatti Hills, sakinlerine gönüllerince dinlenebilecekleri geniş bir eğlence imkanı sunmaktadır.

Dubai Science Park'taki Binghatti Hills, Dubai'nin tüm önemli bölgeleriyle bağlantıda kalmanızı sağlar. Umm Suqeim Yolu üzerinden sorunsuz bir ulaşım ağına sahip olursunuz. Ayrıca, tüm sosyal ve kentsel olanaklar kısa bir sürüş mesafesindedir. Okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar ve diğer olanaklar hemen yakındadır.

Dubai Uluslararası Havalimanı da buradan kolayca ulaşılabilir. Dubai Science Park, Downtown Dubai ve JVC'ye sınır komşusudur, bu sayede oradaki olanakları da keşfedebilirsiniz.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Swimmingpool • Freizeit Lounge • Fitnesscenter • Gemeinschaftsgarten

LOKASYON

LOKASYON HAKKINDA

Binghatti Hills'in Dubai Science Park'taki dinlenme alanında rahatlayın, burada her türlü boş zaman etkinliği sizin için düşünülmüştür! Burada, sakinlere sayısız dinlenme imkanı sunulduğu için tamamen yeni ve coşkulu bir his yaşatılmaktadır. Bunlar arasında havuz, spor salonu, barbekü alanı, otopark ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bu prestijli proje beklentileri aşarak modern olanaklarla dolu, gurur duyulacak bir mülkiyet fırsatı sunmaktadır. Binghatti Hills'in uygun konumu sayesinde, Umm Suqeim Yolu üzerinden ana bölgelere kolayca ulaşılabilir ve okullar, hastaneler ve alışveriş merkezleri gibi önemli tesisler sadece kısa bir sürüş mesafesindedir. Dubai Uluslararası Havalimanı'na ve Downtown Dubai ile JVC gibi komşu bölgelere yakınlığı da çekiciliğini artırmakta ve konforlu ve lüks bir yaşam tarzı vaat etmektedir.

YAKINLARDAKİ DESTİNASYONLAR

10 dk. Dubai Hills • 15 dk. Palm Jumeirah • 20 dk. Dubai Downtown • 25 dk. Dubai Havalimanı

20.jpg

ÖDEME PLANI

10% Anzahlung • 40% Während der Bauphase • 50% Bei Übergabe

DİĞER PROJELER

Beverly Residence 2 02.jpg

€204,160

Beverly Residence 2

Jumeirah Village Circle

Terrazzo 3.jpg

€234,344

Terrazzo

Arjan

Pool.jpg

İLETİŞİME GEÇ

Didem Office Portrait.jpg

Didem Temur

Dubai Yatirim Uzmani

© Tribeca Real Estate

bottom of page